MENÜ

ZİYARETLER

Şeyh Fethullah AYTE Hocaefendi, Cübbeli Ahmet Hocaefendi'yi Tefsir Hânesi'nde ziyâret etti
Tefsir Hanesi
05 Şubat 2020
3 yorum
Şeyh Fethullah AYTE Hocaefendi, Cübbeli Ahmet Hocaefendi'yi Tefsir Hânesi'nde ziyâret etti

Doğu'nun en mûteber ulemâsından Bitlis Ohin Medreseleri Müderrisi ve Mahmud Efendi Kuddise Sırruhû Hazretleri'nin en yakın dostu Şeyh Hâlid Efendi Hazretleri'nin mahdûmu Seydâ, Melle, Şeyh Fethullah AYTE Hocaefendi, Cübbeli Ahmet Hocaefendi'yi Tefsir Hânesi'nde ziyâret etti.

Geçtiğimiz günlerde şehîd edilen Seydâ Abdülkerim ÇEVİK Efendi’nin şehâdeti, cenâzesi ve yaşananlar hakkında konuştular. Cübbeli Ahmet Hocaefendi, medreselerin ve hizmetlerinin devâmı için Hocaefendi Hazretlerine çok duâlar etti. Hocaefendi de, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin sesinin kısılmaması, hizmetlerinin devâmı ve sıhhat-ü âfiyeti için duâlarda bulundu.

Allâh-u Te'âlâ, Hocaefendi Hazretleri’nin hizmetlerini dâim eylesin. Talebelerini muhâfaza eylesin. Medreselerini mâmûr eylesin. Vatana millete bağlı şekilde Doğu'da, Güneydoğu'da ve hattâ Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren medreselerini PKK ve HDP zihniyetine karşı dâima azîz eylesin. Tâ ki bu sâyede Doğu ve Güneydoğu medreselerinde vatanına milletine bağlı âlimler yetişip her tarafa yayılarak Marksist Leninist PKK zihniyetinin Doğu ve Güneydoğu halkı arasında yayılmasına engel olmalarına vesîle eylesin. Âmîn!

Şeyh Fethullah AYTE Hocaefendi, Cübbeli Ahmet Hocaefendi'yi Tefsir Hânesi'nde ziyâret etti

YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
 • Cengiz satan
  24 Nisan 2020 08:44
  Selamun aleyküm hocam hayırlı ramazanlar.Hocam dediğin tesbihatları çekiyoruz.Hocam çekmemiz gerekenleri açıklarsan memnun oluruz.Senin adına sosyal medya hesabını kullanıyorlar.Allaha emanet olun hayırlı cumalar diliyorum.
 • sadık arabağ
  06 Şubat 2020 22:34
  maşaALLAH la havle vela kuvvete illa billah
 • Kel
  06 Şubat 2020 04:59
  Hocalarımızın ellerinden öperim.
YORUM YAZ