MENÜ

ZİYARETLER

Fatih ERBAKAN Beyefendi'nin Riyâsetindeki Yeniden Refah Partisi Heyeti ve Hocaefendilerle İftâr
İstanbul, Beykoz
13 Nisan 2022
3 yorum
Fatih ERBAKAN Beyefendi'nin Riyâsetindeki Yeniden Refah Partisi Heyeti ve Hocaefendilerle İftâr

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih ERBAKAN Beyefendi, Genel Başkan Yardımcıları Zafer EMANETOĞLU ve İlyas HELVACI, İstanbul İl Başkanı Hüseyin TERZİ, İl Başkan Vekili Mustafa ÖZDAL, İl Başkan Yardımcısı Birol ÖZTÜRK Beyefendiler, Cübbeli Ahmet Hoca'nın hânesinde iftâr ettiler.

Bu iftara; Mehmet TALU, Nedim PAYALAN, Recep ERYİĞİT, Hüsamettin VANLIOĞLU, Fatih KALENDER, Mustafa ÖZŞİMŞEKLER, İsmail HÜNERLİCE, Selim KÖROĞLU, Muhammed YELKENCİ, Muhammed Fatih USTAOSMANOĞLU ve Abdülhalik USTAOSMANOĞLU Hocaefendiler başta olmak üzere diğer bâzı hocaefendiler iştirâk ettiler.

İftardan sonra bütün hocaefendiler, merhûm Erbakan Hocamızla ilgili hâtıralarını paylaştılar. Mahmud Efendi Hazretleri’yle merhûm Hocamız arasında bulunan muhabbet ve hürmeti dile getirdiler. Ümmet meseleleriyle ilgili, özellikle de gençlerin deizm ve ateizm bataklığından kurtulmasıyla ilgili yapılması gerekenleri müzâkere ettiler.

Eşcinsellikle ilgili Fatih ERBAKAN Beyefendi’nin üzerinde durduğu tehlikelere ilâveten Paris Sözleşmesi 7. Maddesinin 5. Paragrafının bir gaflet eseri olarak imzâlanmasının çok büyük belâlara sebebiyet vereceği husûsu gündeme geldi.

Deva Partisi’nin, gençleri ifsâd eden bu gibi gayr-i meşrû meyilleri destekleme çabasında olmasının, eşleri mestûre olan kişiler açısından ne kadar utandırıcı bir durum olduğu dile getirildi.

Dînimizin ve vatanımızın selâmeti için herkesin üzerine düşen sorumluluklar hatırlatıldı. Özellikle Saadet Partisi’nin İslâm âlemini tahrîb eden ve bugün Suriye’nin bu hâle gelmesine sebebiyet veren İran rejimiyle irtibâtından, CHP zihniyetiyle birleşmesinden ve Erbakan Hoca’nın ismini de bu konuda istismâr etmelerinden duyulan rahatsızlıklar dile getirildi.

Allâh-u Teâlâ, din ve vatan derdi olan cümle hocalarımıza ve siyasetçilerimize iki cihânda tevfîkini refîk eylesin. Âmîn!

Fatih Erbakan

YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
 • Abdullah Nuri Aslan
  15 Ağustos 2023 19:01
  Alimler ile Necmettin erbakanın oğlunu ve millet meclisinde payı olan insanları bir arada görmek çok güzel.İnşaAllah vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olur.
 • İbrahim Memiş
  15 Nisan 2022 12:00
  Maşallah. Barekallah.
 • Ömer Fatih
  14 Nisan 2022 16:50
  Maşaallah Allahﷻ birliğinizi bozmasın hocalarım sizlere uzun ömürler versin ilim dağıtın bizde istifade edelim çok güzel fotoğraf
YORUM YAZ