MENÜ

ZİYARETLER

Emre ALTINKUM Hocaefendi, Mehmet KAYA Beyefendi ve Serkan Tuncer Beyefendi Cübbeli Ahmet Hoca'yı Ziyâret Ettiler
İstanbul, Beykoz
14 Eylül 2022
0 yorum
Emre ALTINKUM Hocaefendi, Mehmet KAYA Beyefendi ve Serkan Tuncer Beyefendi Cübbeli Ahmet Hoca'yı Ziyâret Ettiler

KIYAMDER Onursal Başkanı Emre ALTINKUM Hocaefendi, HAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA ve Beykoz'da gençlere çok emeği geçen KIYAMDER Başkan Yardımcısı Serkan Tuncer Efendi, Cübbeli Ahmet Hoca'yı ziyâret ettiler.

Akşam namazından sonra başlayıp gece saat 04.00'e kadar süren görüşme ve istişârelerde; yapılan medreseler, KIYAMDER'in yaptığı hizmetler, yetiştirdikleri binlerce talebe ve Ehl-i Sünnet'in muhâfazası ile Selefî-Vehhâbî akımına karşı verdikleri mücâdelelerle ilgili ma'lûmât paylaşıldı.

Ayrıca; Mahmud Efendi Hazretlerimizden sonra kendilerine râbıta yaptırmaya başlayan zındıklarla nasıl mücâdele edileceği, şerî'at ve tarîkatın nasıl muhâfaza edileceği husûsunda genel mânâda dünyâdaki Ehl-i Sünnet'in mücâdelesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Allâh-u Teâlâ, Emre Hocaefendi'ye hayırlı uzun ömür ve sıhhat-u âfiyetle daha nice hizmetler nasîb eylesin. Defter-i Âmâl'ini kapanmaktan muhâfaza eylesin! Böyle daha nice hizmetlere muvaffak eylesin! Yardımcılarını ziyâde eylesin! Mânîleri izâle eylesin! Açtığı onlarca medreseyi ve binlerce talebeyi Kur'an, Sünnet ve Ehl-i Sünnet yolunda devâm, sebât ve istikâmetle müşerref eylesin! Amin!

YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
  • İlk Yorum Yapan Siz Olun!
YORUM YAZ