MENÜ

Kısa Sohbetler
05 Ocak 2020
Hiçbir Vicdanlı İnsan Gözü Önünde Kızına Tecâvüz Ettiren Süleymânî Gibi Bir Kâtilin Ölümüne Üzülemez
Müslümanların kızlarını kendi kızları gibi gören hiçbir vicdanlı insan, babasının gözü önünde kızına tecâvüz ettiren Süleymânî gibi bir kâtilin ölümüne üzülemez!Bizim ifadelerimiz; İran rejiminin Türkiye düşmanlığı, Ehli Sünnet düşmanlığı ve katliâmı hakkındadır! Yoksa Şîî Mezhebine Mensup Halklarla Alakalı Değildir. Milyonlarca Şîî-azerî de İran rejiminden eziyet görmektedir.

Hocamızın Sohbette Bahsettiği Videolar İçin; https://www.cubbeliahmethoca.com.tr/tr/basinduyuru/allah-sunni-katili-hasdi-sabi-nin-kurucusu-kasim-suleymani-ve-digerlerinin-kabrini-atesle-doldursun
KULLANICI YORUMLARI
 • Esra yilmaz
  07 Ocak 2020 22:32
  Allah razı olsun hocam sizden
 • H.Derya Ayılgan
  07 Ocak 2020 12:48
  Rabbim razı olsun
 • Deniz Men
  07 Ocak 2020 09:32
  Selamaleyküm, videoda söz konusu olan, ölen Süleymani nin videosunu sitede bulamadım.
 • Arif Bayram Kemerbas
  07 Ocak 2020 05:26
  kasım suleymani besar esad'a destek veriyormuş, cehennemin dibine gitsin İnşallah.
 • Fatma ceylan
  07 Ocak 2020 02:20
  Hocam Allah senden razı olsun .rabbim hayırlı çok uzun ömürler versin ... Sende gidersen ne yapar bu millet . Rabbim sayınızı arttırsın.. çok dua ediyoruz sana. Rabbim korusun seni de şerlerden , düşmanlardan..
 • Hatice Derya
  06 Ocak 2020 20:29
  ⏳⏳⏳iyi ki bir gün zulüm bitecek!!!⚖️iyi ki hesap var!!NEUZUBİLLAH!!!!güvendiğimiz büyükler bile derinden üzgünlermiş??? Bu nasıl pis bir iş???Rabbimiz Alim Hocamızdan razı olsun muhafaza buyursun aminnn Allahümme Amin sallallahu ala seyyidina Muhammed ve ala alihi ve sahbihi ve ve sellim.
YORUM YAZ