MENÜ

Kısa Sohbetler
13 Haziran 2020
Hastalıklardan Belalardan Kurtulup Düşmanına Galip Gelmek İsteyen Hergün Bu Zikirlere Devam Etsin!
Hastalıklardan Belalardan Kurtulup Düşmanına Galip Gelmek İsteyen Hergün Bu Zikirlere Yedi Kere Devam Etsin!
KULLANICI YORUMLARI
 • Hak Yolu
  23 Kasım 2020 04:11
  Bismillâh. Rabbiyallâh. Hasbiyallâh. Tevekkeltü alallâh. İ’tesamtü billâh. Fevvadtü emrî ilallâh. Mâşâallâh. Lâ havle ve lâ quvvete illâ billâh. Allah’ın adıyla,Rabbim ancak Allah’tır. Allah bana yeter, Ben ancak Allah’a tevekkül ettim. Ben ancak Allah’a sığındım. Bütün işlerimi Allah’a ısmarladım. Allah ne dilerse o olur. Allah’ın yardımı olmadan güç ve kuvvet bulunmaz.
 • Ömer Yiğit
  05 Ekim 2020 07:49
  بِسْمِ اللَّهِ ٬ رَبِّي اللهُ ٬ حَسْبِي اللهُ ٬ تَوَكَّلْتُ عَلَى اللهِ، اِعْتَصَمْتُ بِاللهِ ٬فَوّضْتُ أمْرِي إلى اللهِ ٬مَا شَاءَ اللهُ ٬ لَا حَوْلَ وَلَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللهِ
 • Hazel Göçmen
  04 Ağustos 2020 22:29
  Hocam selamünaleyküm Allah’ın bereketi rahmeti sonsuz kere üzerinize olsun. Rica etsem bu zikrin Arapçası ve Türkçe okunuşunu rica ediyorum paylaşır mısınız?
 • Mehtap Bakır
  19 Haziran 2020 20:35
  Hocam sizden Allah razı olsun.Dualarinizi video canli yayin cuma kabul duanizi takip edio katiliyorum insallah Rabb im kabul eylesin.Lūtfen beni de haftaya cuma beni de ismimle şifa icin duaniza.ismimle eklermisiniz Allah rizasi icin
 • Mehmet Ülgen
  16 Haziran 2020 18:29
  Saygılarımla Selamlıyorum ALLAH razı olsun inşaallah ALLAH hocam sizden 5_6 yazamadım yorum lara yazarsanız sevinirim Hayırlı günler.
YORUM YAZ