MENÜ

Kısa Sohbetler
20 Şubat 2021
22 Şubat Pazartesi Gününe Dikkat!

22 Şubat 2021 Pazartesi Yani Receb-i Şerîf'in 10. Günü Kazâ ve Kaderlerimiz Açısından Bugün Önemli Olup Özellikle Zulme Uğrayanlar Zâlimlerine Bedduâ İçin Bugünü Seçmelidir.

Receb-i Şerîf'in 10'unda hayırlı kaza, kader ve size zulmedenlerden kurtulmanız için 300 kere okumanızı tavsiye ettiği duâ. Başında, sonunda ve aralarda salavat okumayı unutmayın!

Not: 300 kere okuyamayan 100 kere de okuyabilir.

recebi şerifin 10. gün duası

KULLANICI YORUMLARI
 • ehamdülillah
  23 Şubat 2021 11:02
  Manası:””Ey Allah! Eğer beni bedbaht(sonu kötü) yazdıysan bahtiyar yaz,adımı kötülerin dosaysından sil ve beni takva sahibi biri olarak kayda geçir.Sen bana Enbiyâ (Sûresi)’nin(101) ayetinin (de,haklarında güzel karar geçtiğini bildirdiğin kulların arasına girmeyi) nasib et,bütün düşmanlarıma karşı bana yardım et,kıyamet günü beni Paygamber aleyhisselam zümresinde haşret,kötülerin drekesin(e düşmek)’den beni muhafaza et.Şüphesiz duaları hakkıyla işiten ancak sensin.Ey acıyanların en merhametlisi! Rahmetinle duamı kabul et! Amin”
 • Gülşen Kulaç
  22 Şubat 2021 02:29
  Allahım razı olsun dua için çok üzülmüştüm pazartesi okuyamıcam diye uyku uyuyamadım açtım hocamın 22 şubat pazartesi gününe dikkat sohbet videosu altında arapca aradığım dua yazıyordu çok sevindim deftere yazdım elhamdülillah Allahım hocamıza sağlık sıhat hayırlı ömürler ihsan eylesin Allah c.c. razı olsun kıymetli değerli hocamız Rabbime emanet ediyorum her zaman dualarımızdasın
 • Ömer Bıçakcı
  22 Şubat 2021 01:17
  Allah Razı Olsun. İstifadeye medar olur İnşaallah...
YORUM YAZ