MENÜ

Duâlar
06 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekâtını Desteklememek Bir Yana “Ama” İle Başlayan Cümlelerle Desteklemek Bile Vatan Hainliğiyle Eşdeğerdir!
Yakında yapılacak ve inşâallah zaferle sonuçlanacak Fırat’ın doğusu operasyonunun diğerleri gibi olmayacağı ve hepsinden önemli olduğu anlaşılmaktadır. Onun için tüm Müslüman vatandaşlarımız devletimizin ve askerlerimizin arkasında yekvücut olmalıdır. Bu arada Türk askerinin ‘Kürdistan’ adı altında aslında siyonistan olan siyonistlerle savaştığı unutulmamalıdır. Bu harekât Türk askerinin yapacağı en büyük cihattır. İşte vatanın bölünmemesi ve kutsallarımızın müdâfaası husûsunda cihat görmek isteyenler Türk ordusunun yapacağı bu cihâdı görmelidirler ve desteklemelidirler. En büyük mesele ise; bu arada Siyonistlerin ülkemize, milletimize ve hükümetimize yapmaya çalıştığı ekonomik darbeler ve iç kargaşalar olacaktır ki bu hususta herkes uyanık olmalıdır. Maddî olarak ne zarar gelse de bunu sîneye çekmeli, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne hiçbir keyfi, hiçbir rahatı tercih etmemeliyiz. Rabbimiz, Müslüman Türk ordumuza âcil muzafferiyetler ihsân eyleyip siyonizmi, uşaklarını ve içimizdeki destekçileri olan vatan hâinlerini kahr-u perîşân ederek bizlere vatanımızda emân ve sukûnet ihsân eylesin. Âmîn!
KULLANICI YORUMLARI
 • Yusuf Geçili
  08 Ekim 2019 03:48
  Bolu sohbetinin tamamini koyarsaniz seviniriniz 6 ekim pazar günü olan
 • Hatice Derya Ayılgan
  07 Ekim 2019 17:42
  Allahümme aminnn Amin Aminnn Aminnn.
 • Umut dalgıç
  07 Ekim 2019 17:04
  Allah cc hepsini korusun. Kemalistim diyenlerin çocukları asker kaçağı askere gitmemek için öğrenci olduğu şu türkiyede bizim gibilere iyiki var allah cc türkü korusun
 • Ramazan
  07 Ekim 2019 16:57
  Allah (c.c) muvaffak etsin..
 • m m tonya
  07 Ekim 2019 16:22
  amin amin amin inşallahurrahman..
 • yunus köse
  07 Ekim 2019 15:51
  Allah razı olsun hocam ağzıniza sağlık duamızı eksik etmeyelim inşallah
YORUM YAZ