MENÜ

RESÂİL-İ AHMEDİYYE

Dînin Direği Mü'minin Mi'râcı Namaz
Dînin Direği Mü'minin Mi'râcı Namaz

Allâh-u Te'âlâ'ya sonsuz hamd-ü sena, Habîbi Muhammed Mustafâ'sına sınırsız salât-ü selâm, âl-i ashabına ve kıyamet gününe kadar iyilikte kendilerine uyan etbâ'ına hayırla duadan sonra; ifade etmemiz gereken husus şudur:

Namaz gibi dinin direği konumunda olan bir sâlih amel hakkında birçok eser yazılmışsa da, biz de namazın şefaatine ermek ve siz okurlarımızdan kiminin namaza başlamasına, kiminin de bazı yanlışlarını düzelterek doğru kılmasına vesile olmak gayesiyle bu kitabı kaleme aldık.

Allâh-u Te'âlâ'dan niyazımız, haşr sabahına kadar birçok Müslümanın bu eserden istifade etmesi, evlerimizde, ocaklarımızda bir tek namazsız bırakmaması ve hepimizi tüm sevdiklerimizle birlikte gerçek manada namaz ehli olan kullarına kalmasıdır. Âmîn!

Sizlerden de ricamız, Rasûlüllâh (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)in vefat ederken en son vasiyeti olan namaz konusunu ciddiye almanız, bu eseri dikkatle okuyup amel etmeniz ve peygamberinizin yüce hatırı için herkesi bu konuda teşvik etmenizdir.

Zîra namazı terk eden birinin şerri komşularına hatta tüm dünya halkına ulaşacağı gibi, namaza başlayan birinin hayrı da her yere kavuşacaktır.

SATIN AL
Detaylar
YAYIN TARİHİ : 31 Mart 2007
ISBN : 978-605-9010-47-4
BASKI SAYISI : 1. Baskı
DİL : Türkçe
SAYFA SAYISI : 352
CİLT TİPİ : Karton Kapak
KAĞIT CİNSİ : Şamua
BOYUT : 16,5 x 24,5 cm
ÖNERİLEN KİTAPLAR