MENÜ

Üzüntümüzden Uykudan ve Yemekten Kesildik Ama Bu İş Suriye'de Durmaz! Asıl Hedef...
HABERLER
29 Şubat 2020 17:55
17 yorum
Üzüntümüzden Uykudan ve Yemekten Kesildik Ama Bu İş Suriye'de Durmaz! Asıl Hedef...

İki Gecedir Üzüntümüzden Uykudan ve Yemekten Kesildik Ama Bu İş Suriye'de Durmaz! Siyonizm’in Hedefi Antakya (Hatay)'dır!

Günlerdir zarûret miktârı yiyip içebiliyoruz. Bir önceki sohbette söylediğimiz gibi; “Keyfimiz kaçtı”. Askerimiz ve vatanımız adına çok endişe duyuyoruz. Dâimâ duâ ediyoruz. Anlaşılan siyonizm öyle tuzaklar kurmuş ki; Putin de, Trump da bunun etkisinden çıkamıyorlar ve netîcede siyonizmin ‘Arz-ı Mev‘ûd ve BOP projesi kademe kademe yürürlüğe sokuluyor, onun için milyonlarca Müslüman yurtlarından ediliyor.

Burada figürlere takılmayıp siyonzimin niyetini okumak ve ona göre basîretli olmak gerekir. Aksi takdirde bu iş İdlip’te durmaz. Nihâî hedef; Türkiye’den de yirmi vilâyetin içinde bulunduğu vaadedilen topraklar projesidir ve bu işin bir sonraki durağı Antakya (Hatay) topraklarıdır.

Zîrâ Benî İsrâil’in bütün zâferlerine sebep olan ‘Tâbût-u Sekîne’nin buradaki bir mağarada mahfî (gizli) olduğu rivâyet olunduğundan onlar mutlaka bu Sekîne Tâbûtuna ulaşma ve Antakya'yla ilgili diğer rivâyetleri devreye sokma peşindedirler.

Allâh-u Te‘âlâ, siyonizme fırsat vermesin, onlara karşı ordumuzu mansûr ve muzaffer eylesin, sahâda olan tüm askerlerimizi sâlimen, ğanimen âilelerine döndürsün, şehitlerimize de en yüksek dereceler ihsân eylesin, âilelerine sabr-ı cemîl, ecr-i cezîl ile sâlih ameller müyesser eylesin.

Biz Müslümanlara da akıl, fikir, şuûr ihsân eyleyip Rabbimize tövbe etmeye, kul haklarından sıyrılmaya, hak sâhiplerine haklarını iâde ettirmeye ve böylece duâlarımızın kabûlüne engel olan tüm kötü huylardan, rüşvet ve ğulûlden kurtularak müstecâb duâlar yapabilmeye ve en yakın zamanda eserini görerek vatanımızın bölünmesinden, işgâlinden, iç ve dış savaştan emîn olarak yuvalarımızda, mescidlerimizde huzûr üzere ibâdet yapabilmeye ve medreselerimizde ilim tahsîl edip tâlimde bulunabilmeye bizleri muvaffak eylesin.

Ama görülen odur ki; biz Müslümanlar hâlâ kendimizi, kendi nefsimizi levm ederek suçlarımızı ve günahlarımızı îtirâf etmiyoruz. Bu işte benim şerli nefsimin de aksi tesiri var, diğer bütün Müslümanların yaptıkları günahların ve yanlışların da nuhûseti ve şeâmeti üzerimizde dönmektedir.

Tek çâre; Yûnus Aleyhisselâm’ın kavminde olduğu gibi azâbın belirtilerini gördüğümüz şu günlerde tevbe-i nasûh üzere Rabbimize dönerek tövbe namazları kılmak, daha sonra hâcet namazları kılmak, 41 Yâsîn okumak, 4444 Salât-ı tefrîciyyeler okumak, 1000 adet Salâte’n-tüncînâlar okumak ve 450 adet Hasbünallâhu ve ni’me’l-vekîl zikrine devâm etmek sûretiyle Rabbimize tam bir inâbeyle yönelebilmektir.

Allâh-u Te‘âlâ, azâbını, ğazabını üzerimizden refeylesin ve Kur’an okuyan sabîler, emzikteki bebeler, teheccüt kılan dedeler ve nineler hürmetine bizleri bu belâlardan halâs eylesin. Âmîn!


YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
 • Feride Telli
  04 Mart 2020 09:37
  Hocam 20 Şubat sohbetinizde zuhuratta böyle görünüyor ülkemizin üzerinde kara bulutlar var, daha neler biliyorum ama söylemiyorum dediniz. Biz iman edenlerle paylaşınız o sohbetinizden bu yana hiç rahat değilim.
 • Ali
  02 Mart 2020 21:05
  ALLAH büyüktür herşeyi kuşatmıştır hiç kimseni endişesi olmasin.Hak herzaman galip gelmiştir ve gelecektir. Yeterki sen gonulden ve göz yaşlarıyla ALLAH u Ekber de. ALLAH u ekber.
 • aishaofy
  01 Mart 2020 19:05
  Amin Amin Amin, basiretimiz bağlanmış gibi , milletin eli kolu bağlanmış gibi hiç bir değişiklik yok, sanki olanlar bu memlekette olmuyor sanki film seyrediyor... Rabbim rıza göstermediği tüm işlerimizden niyetlerimiz emelllerimizden bizlere sıddık bir tövbe nasip etsin... vuku bulacak olaylar, hain fasık kafir münafıkları helak etsin kahr etsin ümmeti Muhammedin kılına zarar dokundurmasın.... bizlere de SAĞLAM TAM BİR DÖNÜŞ HİDAYET KURBİYET DİRİLİŞ VESİLESİ OLSUN... Rabbim ümmeti Muhammed i ebedi muhafazasına alsın... Amin Amin Amin
 • Hüseyin Yıldız
  01 Mart 2020 14:35
  Allah razı olsun hocam Amin.
 • Seyhan Ergul
  01 Mart 2020 07:28
  Amin
 • myd
  29 Şubat 2020 22:26
  âmîn âmîn âmîn , Allâh'ım kabul eyle fazlu kereminle , âmîn
 • Çiğdem
  29 Şubat 2020 22:25
  Hocam ben kendimi çok kötü hissediyorum vatan işgal edilecekmis gibi düşünunce tansiyon fırlıyor. Benin en mrk ettiğim siz çok okuyup araştıran biri olarak bu İsrail' vadedilmis toprakları alabilecek mi yoksa alamayacakmi bu konunun yanıtı olarak ayet ve hadisler hangisidir.
 • BÜNYAMİN DEMİR
  29 Şubat 2020 22:17
  Rabbim bizleri helak olanlardan eylemesin inşaallah
 • Seyfettin Günay
  29 Şubat 2020 21:39
  Allah razı olsun sizden hocam. Rabbim hayırlı bereketli afiyetle uzun ömürler nasip etsin ilminizi hep bizle paylaşın İNŞALLAH
 • Ahmet karlı
  29 Şubat 2020 21:30
  Amin inşallah kıymetli hocam
 • Çağla aksoy
  29 Şubat 2020 18:53
  Aynen öyle. RABBİM müslümanları uyandırsın. Ve birlik olma şuuru versin
 • numan arslan
  29 Şubat 2020 17:31
  Amin
 • Z.kilic
  29 Şubat 2020 16:03
  Amin
 • Seher Koç
  29 Şubat 2020 15:48
  Allahım tevbelerimizi kabul eyle ya Rabbi ya Rabbi ya Rabbi dualarımıza mani olan hallerden bizi arındır ya Rabbim bizlerin üzerinden azabını gazabını refeyle inşaAllahû Rahman amin amin amin ya Rabbel alemin ya Erhamerrahimin.
 • İsmail Karadayı
  29 Şubat 2020 15:23
  Amin Ya Rabbe l Âlemin...
 • CÜNEYT TULÇA
  29 Şubat 2020 15:16
  Allâh-u Te‘âlâ dualarımızı duyacaktır. Bu zulme ve kayıplara sebebiyet verenleri elbet gazabıyla cezalandıracaktır inşaallah.
 • Kasım Özdemir
  29 Şubat 2020 15:14
  Lâ havle ve lâ guvvete illâ billâh.
YORUM YAZ