MENÜ

HABERLER
15 Haziran 2020 22:30
10 yorum
Türkiye'deki En Büyük Alimi ve Ehli Sünnet Müdafasını Dinlemek İstiyorsanız Bu Konuşmayı Dinleyin ve Neşredin!

Nice Alimler Tanıyorsunuz Ama Türkiye'deki En Büyük Alimi ve Ehli Sünnet Müdafasını Dinlemek İstiyorsanız Bu Konuşmayı Dinleyin ve Neşredin!

Türkiye'de Alimim Diye Geçinen Bütün Hocaların Hocası Allame Mehmet Savaş Hocamızın Sünnet ve Hadis Müdafası Hakkındaki Bu Konuşmasını Mutlaka Dinleyin, Dinletin!

YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
 • Nizameddin Demir
  20 Haziran 2020 16:30
  Mehmed Savaş Hocamızdan Allahu Teala cc razı olsun... Evet Türkiye'de ismi duyulmuş ve duyulmamış nice Hocafendiler var. Herkes duymuş olduğu, sohbetini dinlemiş olduğu Hocaefendiden haberi olmuş olduğu için tanıdığı Hocaefendiyi Türkiye'de tek alim olarak tanımış oluyor. Oysa bu yol-yöntem çok yanlıştır. Bizim göklere çıkarmaya çalıştığımız Hocaefendi varolan Hocaefendilerden tek bir Hocaefendidir. Daha çok faziletli nice Hocaefendilerimiz vardır. Bilmemiz lazım. Ömrünü İslam'a adayan, Ehl-i Sünnet ve'l-Cemaat usulüne bağlı Hocaefendilerden Allahu Teala cc razı olsun...Ömürlerini bereketlendirsin.
 • Ahmet Ovalı
  19 Haziran 2020 12:18
  Son günlerde hoca geçinen televizyonlarda milletin imanıyla oynayan bir çok bilinçli yapılan şarlatan türedi. Hocamızın ağzına sağlık. İnşallah daha bilgili imanlı alimler yetişmesi dileği ile.
 • Abdullah Demir
  16 Haziran 2020 21:03
  Allah razı olsun ❤️❤️❤️
 • Abdullah DEMİR
  16 Haziran 2020 20:18
  Maşallah Ülkemizde Çok Değerli Alimlerimiz Var. Rabb'im Sayılarını Arttırsın. Amin
 • Bekir Özturk
  16 Haziran 2020 09:31
  ALLAH razı olsun, böyle hocamız varken Cübbeli mübbeli vs. diğerlerinin bu sayın hocamızla bir alakasının olmadığı açıktır artık. Bana da böyle hoca lazım, diğerleri fasa fisodur vesselam.
 • SALİH BATMAZ
  16 Haziran 2020 07:01
  Allah razı olsun inşaallah
 • Ekrem YENİLMEZ
  16 Haziran 2020 06:56
  Rabbülalemin başta hocamızdan ve cümle ehlisünnet hocalarımız dan razı ve memnun olsun Rabbim başta diyanetimiz ve ilahiyatlarımız olmak üzere tüm eğitim yerlerindeki ehlisünnet hocalarımızın sayılarını artırsın
 • Hatice Derya
  16 Haziran 2020 06:47
  Rabbim razı olsun Hocam ,ebeden
 • Hatice Derya
  16 Haziran 2020 06:43
  Acaba ,Alim hocalarının dersini ;bu nasipsizer neden öğrenemediler..Alim Mehmet Hoca bu gün zehirleyenler için konuşmalı..uzunca.Madem onların Hocası!!————————————————————————————————————————
 • Ali Özyiğit
  16 Haziran 2020 00:12
  Allah sizden razı olsun. Bu tür konferanslarınızın devamını talep ediyoruz. Sünnete ve Hadise savaş açanların ne kadar boş bir yolda olduklarını anlamaları için sizlerin ilminden istifade yolu ile ıslah olmalarını Rabbimizden niyaz ederim. Allahın Rahmeti, Bereketi ve Selamı üzerinize olsun. Çok teşekkür ederiz. Çok faydalı oldu. Büyük bir iştahla dinledik. Sağolun varolun.
YORUM YAZ