MENÜ

HABERLER
03 Nisan 2020 22:19
4 yorum
“Cam kapalı oturmayın, bulunduğunuz ortamı havalandırın!” Demiştik

Sohbetleri tâkip edenler hatırlarlar, birkaç ay evvel Cübbeli Ahmet Hoca: “Cam kapalı oturmayın, bulunduğunuz ortamı havalandırın” demişti. Sağlık için, virüsten korunmak için bu videoyu herkese yayın!

YORUM YAZ
PAYLAŞ
KULLANICI YORUMLARI
 • Gürsel YİĞİT
  07 Nisan 2020 10:38
  ALLAH-U TEALA sizden razı olsun hocam. Hatırlarsanız Kavaid-ül Akaid derslerinizde bir vesileyle havada asılı duran toz zerreciklerinden bahsetmiştiniz. İşte ağzımızdan çıkan bazı mikro zerrecikler ve hatta damla içinde dahi olmadan sadece virüsün bizzat kendisi havada rahatlıkla asılı kalabiliyor. Çünkü virüs, karanlık bir odada ışık hüzmesinde gözle görebildiğimiz toz zerrelerinden çok çok daha küçük. Selam ve dua ile ALLAH-U TEALA' ya emanet olunuz.
 • 04 Nisan 2020 12:06
  Allah razı olsun Hocam
 • Ahmet
  04 Nisan 2020 09:49
  Bir gün herkes hocamın kıymetini anlayıp,söylediklerinin hurafe ya da masal olmadığını,gerçek kaynaklara dayalı ilmi bilgiler olduğunu anlayacak demiştim yıllar önce . Herkes bana gülmüştü . Hocam iyi ki de Allah karsilastirmis bizi.Sayenizde tam yapamasak da sünnetleri öğrendik . Allah razı olsun sizden.saygilar
 • a.ha
  03 Nisan 2020 20:46
  ya siz bir tanesiniz canım Hocam, çok teşekkürler iyi bir çalışma olmuş yanlız şöyle bir notuda düşmek lazım değerli Hocam (gerçi bizi daha geniş aydınlatmanızı rica ediyoruz ) bu cam açma işi teccüh - sabah vakti olmalı değil mi tüm şehir canlandıktan sonra değil herhalde kaldı ki gece nin oksijeni günün diğer zamanlarında ki oksijenin kalitesinden f arklı değil mi?
YORUM YAZ